Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Yazar : Tarih : Eki 31, 2012 Katogori: Fue Saç Ekimi | 1 Yorum

Fue Gold Saç Ekimi

Fue Gold Saç Ekimi

Fue gold saç ekimi aslında fue tekniğinin geliştirilmiş bir halidir. Bu teknikle insan sağlığı biraz daha ön plana çıkartılarak konfor ve alınan sonuçlar da doğallık açısından daha iyi sonuçlar elde edilmeye çalışılmıştır.

Fue gold ne demek derseniz, fue tekniğinde kullanılan malzemelerin altından veya altın içeren metaller içermesidir. Bunun nedeni ise, altının insan dokusuna en yatkın ve zararsız olmasıdır. Altın kullanılan uçlar ve aletler, insan dokusuna temas ettiğinde bir enfeksiyon veya oluşabilecek olumsuz durumların riskini sıfıra indirmek için yapılıyor.

Fue tekniğinin bu şekilde geliştirilmesi ve altın metaryelleri kullanarak fue gold tekniğinin hayata geçirilmesi Op Dr Ali Mezdeği tarafından olmuştur. İnsan sağlığını en ön plana almak için bu yönteme ilaveler üretilmiştir. Estetik cerrah olarak amacım hastalarımızın ufakta olsa risklerini sıfıra indirmektir. Bu sayede içimiz daha rahat olmaktadır. 

Bu yöntem yukarıda dediğim gibi fue tekniğine yapılmış bir upgrade olarak düşününüz. Fue tekniğinin dışında Dünya ya yeni bir saç ekme tekniği baştan üretmedik. Hasta sağlığı ve güvenliği açısından yapılmış bu geliştirme Dünya da benim bildiğim kadarıyla yoktur. 

İnternet ortamında gezinirken arama sonuçlarında birçok kişi veya site bu tekniği uzun uzun anlatması ve detaylı bilgiler vermesinin de hayretle karşılamaktayız. Bu geliştirmiş olduğumuz ilave yöntemler tamamen Op Dr Ali Mezdeği olarak bizlere ait olup, başka bir merkezde bu işlemin kullanılmadığını biliyoruz. Bu küçük hatırlatmayı yapmak isterim. 

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Bir önceki yazımız olan Fue ile Saç Ekimi başlıklı makalemizde esteport fue saç ekim, fue ve fue ile saç nakli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Sayfa 2.640 kez Ziyaret Edilmiştir.

1 Yorum

  1. Merhaba.ben Ahmet.size bir sorum olacaktı. Şu an başımın üst kısmında halen saçlarım var, bilmek istediğim ekimden sonra dökum devam edecek mi? Ileri zamanda sadece ekilenler kalirsa pek hoş bir görünüm olmaz diye düşünüyorum. Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>