Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Yazar : Tarih : Eki 16, 2012 Katogori: Fue Saç Ekimi | 0 Yorum

Fue ile Saç Ekimi

Fue ile Saç Ekimi

Fue ile saç ekimi artık günümüzde nerede ise şart haline gelmiştir. Fue ile yapılan saç ekimlerinin birçok avantajı vardır. Bunlardan en bilinen ve en önemlisi ise, ameliyat sonrası iz kalmamasıdır. 

Fue tekniği ile yapılan saç ekimleri ekimi yapan doktor ve ekibi için fut tekniğine göre daha zordur. Ayrıca fut tekniğine göre daha fazla zaman alır. Fakat ameliyat sonrasında hastanın ense bölgesinde veya kafasında ameliyat izinin kalmaması bu ameliyata bizleri yönlendirmiştir. Ayrıca fue tekniği ile yapılan saç ekimleri daha doğal sonuçlar verir. Hastalarımızın en çok istedikleri şey saç ekimi yapıldığının belli olmamasıdır. Bu yüzden saç ekimlerinde fue tekniği bizim için kullanımı zorunlu hale gelen bir tekniktir.

Fue ile yapılan saç ekimleri daha doğal sonuçlar verir. Doğal derken saç ekimi sonrasında saçların ekildiği çok az ve dikkatli bakıldığında far edilir. Sanki hastanın orjinal kendi saçı gibi sonuç verir. Burada bir parantez açmak istiyorum bu her ne kadar doğal ekilirse ekilsin hastanın kendi saçları gibi bir sonuç alamayız. Söylemek istediğimiz diğer yönteme göre arada ki uçurumu belli etmek istememizdir. Hiçbir şeyin doğalı gibi bir ameliyat yapmak mümkün değildir. 

Peki bu fue tekniği ile yapılan saç ekimlerinde fiyat farkı var mıdır ?  Bu da hastalarımız tarafından çok sorulan bir sorudur. Saç ekiminde bu tekniği biz artık rutin kullanıyoruz. hasta ısrarla fut tekniği istemediği sürece fue tekniği kullanıyoruz. Ve ayrıca fue tekniği için extra bir ücret talep edilmez. Saç ekimi fiyatları ekilen kök sayısına göre belirlenir. Bunun dışında konfor ve hastane seçimi gibi hastanın opsiyonuna bırakılan durumlar hastanın seçimi ile alakalıdır. 

Bu Sayfa 600 kez Ziyaret Edilmiştir.

bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>